KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13778355
nr 1377 8355
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 146/150, Stockholmsmotiv. Motivet: 25x47cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:38:30
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén